Elektryk

  • Lokalizacja: Na miejscu. Unit 1,2 & 3 Lavenham Business Park, Solent Way, Whiteley, Hampshire, PO15 7FY
  • Wynagrodzenie: 30,000 per annum
  • Rodzaj umowy: Perm
  • Obszar działalności: Produkcja i wytwarzanie
  • Godziny: Od poniedziałku do czwartku 07:00 ? 16:00, piątek 07:00 ? 12:00

W Edale jesteśmy inżynierami światowej klasy rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i przetwarzania dla przemysłu opakowaniowego. Projektujemy i konstruujemy prasy dostosowane do potrzeb profesjonalistów z branży poligraficznej, zaprojektowane tak, aby wyróżniały się w każdym środowisku i były trwałe. Od ponad 75 lat jesteśmy liderem na rynku przełomowych innowacji, wyjątkowej jakości, globalnej sprzedaży i światowej klasy wsparcia. Edale jest spółką zależną Canon i jako liderzy branży dążymy do zrównoważonego rozwoju i ciągłej doskonałości.

Opis stanowiska pracy

Elektromonter odgrywa kluczową rolę w naszej działalności. Jako rzemieślnik będziesz wykorzystywać swoją wyjątkową dbałość o szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów, aby wykonywać wysokiej jakości montaż elektryczny całej gamy produktów Edale. Pracując samodzielnie lub jako część zespołu projektowego, każdy montaż będzie wymagał Twojego unikalnego zestawu umiejętności.

Kluczowe obowiązki

  • Wykonywanie wysokiej jakości montażu elektrycznego zgodnie z rysunkami i specyfikacjami dostarczonymi przez zespół projektowy.
  • Zapewnienie, że czasy budowy maszyn mieszczą się w ramach budżetu ustalonego przez dział produkcji.
  • Współpraca z inżynierami mechanikami w celu zapewnienia koordynacji prac elektrycznych i mechanicznych.
  • Odpowiedzialny za zgłaszanie liderowi zespołu wszelkich usterek jakościowych lub problemów związanych z działaniem sprzętu używanego do montażu elektrycznego.
  • Zgłaszanie braków komponentów liderowi zespołu przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczających zapasów komponentów eksploatacyjnych do wykonania wymaganych zadań przy użyciu systemu Edale Kanban.
  • Przedstawianie pomysłów na ulepszenia procesów w celu wspierania programu ciągłego doskonalenia Edale.

Specyfikacja osoby

Aby odnieść sukces w swojej aplikacji, musisz:

  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków elektrycznych
  • Masz doświadczenie z narzędziami ręcznymi i elektrycznymi
  • Masz odpowiednie doświadczenie w okablowaniu paneli i montażu elektromechanicznym.
  • Być w stanie wykonywać proste zadania lutownicze i kończyć przewody w razie potrzeby do podstawowych napraw elektronicznych.
  • Umiejętność znajdowania i naprawiania usterek elektrycznych
Pożądane
    • Kwalifikacje do 18. edycji
    • Posiadasz poziom 3 NVQ lub równoważne doświadczenie

Korzyści

  • 25 dni urlopu wypoczynkowego plus dni wolne od pracy
  • Emerytura (pracodawca 5,5%)
  • Platforma zniżek pracowniczych Bright Exchange
  • Ubezpieczenie na życie x3
  • EAP ? Program Pomocy Pracownikom
  • Kultura ciągłego uczenia się
  • Program "rowerem do pracy